سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه
شرایط و قوانین سرمایه گذاری در ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری در ترکیه یکی دیگر از راههای مهاجرت به ترکیه می باشد. از دیگر راههای مهاجرت به ترکیه، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت است. در این روش نیاز است که فرد متقاضی طی استخدام 5 نفر نیروی ترک، بیمه و مالیات آنها را به دولت بپردازد. از این طریق پس از 5 سال شخص می تواند اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت کند.

خرید ملک در ترکیه نیز یکی دیگر از روشهای اخذ اقامت و تابعیت ترکیه می باشد. این شیوه علاوه بر سود حاصل از سرمایه گذاری، شما را به سمت اخذ تابعیت نیز سوق می دهد.

برای اینکه از طریق خرید ملک موفق به اخذ پاسپورت ترکیه شوید باید ارزش ملک خریداری شده حداقل معادل 250 هزار دلار آمریکا باشد. پس از خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار طی 70 روز پاسپورت ترکیه را کسب می کنید. البته ملک خریداری شده به مدت 3 سال نباید فروخته شود.

حداقل مبلغ برای خرید آپارتمان در ترکیه جهت اخذ اقامت ترکیه 60 هزار دلار آمریکا بوده که این اقامت از نوع توریستی می باشد. بنابراین با این نوع اقامت شما اجازه انجام کار در ترکیه را نخواهید داشت. در صورتی که بتوانید پیشنهاد کار مناسبی دریافت کنید، امکان دریافت مجوز کار نیز وجود دارد.


سریعترین را رسیدن به پاسخ مناسب


مطالب مفید در زمینه سرمایه گذاری در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید