مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه
قوانین جدید مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه:

مهاجرت به ترکیه و انواع روش های اخذ اقامت و تابعیت ترکیه در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

سوالاتی که ذهن متقاضیان مهاجرت به ترکیه را درگیر کرده است این است که چه روش هایی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد؟ چه مقدار سرمایه برای اخذ اقامت ترکیه لازم است؟ شرایط اخذ اقامت ترکیه به چه صورت است؟

یکی از نکات حائز اهمیت قبل از اقدام به مهاجرت بررسی شرایط نظام اقتصادی و سیاسی و تحلیل شرایط کاری و سیستم آموزشی کشور مقصد شما می باشد.

چنانچه ابهاماتی در زمینه مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه دارید می توانید جواب تمام سوالات خود را در این زمینه از مشاورین استرگروپ دریافت کنید.

مهاجرت کاری به ترکیه:

یکی از بهترین روش های دریافت اقامت ترکیه کار در این کشور است. متقاضیان مهاجرت به ترکیه از طریق کار در ابتدا باید بدانند با توجه به اینکه زبان رسمی مردم ترکیه ترکی استانبولی می باشد تسلط به زبان ترکی استانبولی از جمله پیش نیازهای اصلی برای استخدام توسط کارفرمایان ترک می باشد و کلیه متقاضیان کار در ترکیه باید مجوز کاری از وزارت کار و رفاه اجتماعی این کشور داشته باشند.

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل:

تحصیل در ترکیه از سطح مدارس شروع می شود و تا مقطع لیسانس-فوق لیسانس و دکترا ادامه دارد. تحصیل در ترکیه به زبان ترکی استانبولی است.سن تحصیل در مدارس ترکیه از 7 سالگی شروع می شود و تا 18 سالگی ادامه دارد.

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری در ترکیه یکی دیگر از راههای مهاجرت به ترکیه می باشد. یکی از راههای مهاجرت به ترکیه سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت است. در این روش نیاز است که فرد متقاضی طی استخدام 5 نفر نیروی ترک با بیمه و مالیات آنها را به دولت بپردازد. از این طریق پس از 5 سال شخص می تواند اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت کند.


سریعترین را رسیدن به پاسخ مناسب


هزینه مهاجرتهزینه زندگی
هزینه تحصیلهزینه خرید خانه
قوانین و شرایط سرمایه گذاری در ترکیه
قوانین و شرایط کار در ترکیه
شرایط تحصیل در ترکیه
قوانین و شرایط تحصیل در ترکیه

مطالب مفید در زمینه مهاجرت به ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین