مهاجرت به کانادا

قوانین مهاجرت به کانادا
قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا

از بحث های داغ این روزها بلکه سالهای اخیر مهاجرت به کانادا است. با توجه به رشد اقتصادی و شرایط فوق العاده این کشور برای مهاجران تمایل به پیدا کردن راههای سریع و آسان دریافت اقامت کانادا در میان متقاضیان مهاجرت زیاد شده است.

اگر شما هم به فکر مهاجرت هستید بهتر است اول با شرایط مهاجرت به  کانادا آشنا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی یکی دیگر از روشهای مهاجرت و دریافت اقامت می باشد که طرفداران بسیاری در بین جوانان دارد. در مقاله ویزای تحصیلی کانادا به صورت مفصل به شرایط و هزینه های این روش مهاجرتی پرداخته ایم.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار یا به اصطلاح مهاجرت کاری

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری یکی از بهترین راه های مهاجرت کانادا است و در عین حال دشوارترین روش دریافت ویزا می باشد. افراد متقاضی در این روش از طریق برنامه های اکسپرس اینتری (EXPRESS ENTRY – و خوداشتغالی ) می توانند اقامت کانادا را به دست آورند. البته باید توجه کنید که در این روش شرایطی چون وضعیت تاهل، مدرک زبان، سابقه کار و سن افراد مورد ارزیابی قرار میگیرد.

همچنین توجه داشته باشید روشی که برای مهاجرت به کانادا انتخاب می کنید تاثیر مستقیم در هزینه‌های شما خواهد داشت. برای مثال اگر می خواهید از راه سرمایه گذاری به کانادا بروید به سرمایه مشخصی نیاز دارید که در مقاله مهجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به آن میپردازیم


سریعترین را رسیدن به پاسخ مناسب


مطالب مفید در زمینه مهاجرت به کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید