ویزای اروپاویزای اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا

اخذ ویزای کاری اسپانیا امروزه یکی از پرطرفدارترین مسائلی است که افراد در مورد آن سوال می پرسند. در این مقاله سعی داریم تا جایی که ممکن است به سوالات شما عزیزان در این خصوص پاسخ بدهیم.

همانطور که می دانید شرایط اخذ ویزای کشور های مختلف در طول زمان ممکن است تغییر کند، پس برای اطمینان بیشتر از شرایط و همچنین مشاوره ی رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

در این مقاله به شرایط زندگی، شرایط کاریابی، شرایط اخذ ویزا و … در کشور اسپانیا خواهیم پرداخت. این مقاله به صورت میانگین 5 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت پس خواهشمندیم مطالب آن را به دقت مطالعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ویزای سایر کشور ها نیز می توانید از دیگر مقالات بازدید نمایید یا با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.

اخذ ویزای اسپانیا

اسپانیا کشوری است که بصورت پادشاهی اداره می شود. این کشور در جنوب غربی اروپا بوده و عضو اتحادیه شینگن می باشد. پس به این معنی است که شما با داشتن ویزا و یا اقامت این کشور می توانید به راحتی به دیگر کشور های عضو شینگن سفر کنید.

برای اخذ ویزای اسپانیا راحت ترین راه اقدام از طریق تور گروهی می باشد. مدت زمان اخذ ویزای اسپانیا 21 روز بوده که در ادامه به شرایط آن خواهیم پرداخت.

شرایط ویزای کاری اسپانیا

برای دریافت ویزای کاری اسپانیا در مرحله ی اول باید دعوتنامه ی کاری از این کشور داشته باشید. همانگونه که می دانید اینکه کارفرمایی در اسپانیا بدون در نظر گرفتن شرایط شما و مصاحبه حضوری بخواهد دعوتنامه ارسال کند کار بسیار دشواری است.

اما باید بدانید که شرایطی وجود دارد که این اتفاق را برای شما میسر خواهد کرد. در قدم اول رزومه ای که دارید را باید به زبان اسپانیایی ترجمه کنید. طبیعتا داشتن سطح بالای  زبان انگلیسی و اسپانیایی می تواند شما را در این مسیر کمک کنند.

مدارک لازم اخذ ویزای کار اسپانیا

اگر پس از طی مراحل پیدا کردن فرصت های شغلی در اسپانیا موفق شدید تا دعوتنامه ای از این کشور برای کار دریافت کنید، مرحله ی بعد فراهم سازی مدارکی است که برای اخذ ویزا ملزم به داشتن آن ها خواهید بود. در ادامه به بررسی این مدارک خواهیم پرداخت.

 • اصل و کپی پاسپورت
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی پزشکی رسمی
 • سه قطعه عکس پاسپورتی مربوط به شش ماه اخیر
 • تکمیل فرم درخواست ویزای کاری
 • ارائه دعوتنامه
 • ارائه مدرک زبان اسپانیایی
 • بیمه نامه

مشاغل مورد نیاز در کشور اسپانیا

در تمام کشور های دنیا با توجه به علاقه ی دانشجویان و همچنین نیاز های آن کشور مشاغل متفاوتی مورد نیاز هستند. باید توجه داشت که در هنگام درخواست برای اخذ ویزای کاری کشور های مختلف آیا آن ها به تخصص شما نیاز دارند یا که خیر؟

این مساله یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در اخذ ویزای کاری می باشد. اما مشاغلی که در کشور اسپانیا در سال جدید میلادی طبق اطلاعاتی که کارشناسان ما بدست آورند عبارتند از:

 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی ساخت و ساز
 • مهندسی برق
 • مهندسی کشتی
 • مدیریت گردشگری
 • پزشکی و پرستاری

البته باید در نظر داشته باشید که لیست بالا دلیلی محکم برای اینکه نتوانید ویزای کاری اسپانیا را دریافت نمایید نیست فقط در این جایگاه های شغلی فرصت های بیشتری وجود دارد که کار شما را برای اخذ ویزا راحت تر می کنند.

مهاجرت به اسپانیا

همانگونه که گفته شد این کشور در جنوب غربی اروپا واقع شده و عضو اتحادیه شینگن می باشد. پایتخت این کشور شهر مادرید بوده و بصورت سلطنتی اداره میشود.

این کشور آب و هوای بسیار مناسبی دارد و مناطقی خوش آب و هوا که سالیانه تعداد زیادی از مردمان دنیا برای تعطیلات و خوش گذرانی به این کشور سفر می کنند.

زندگی در اسپانیا

برای زندگی راحت در هر کشوری بایدبه میزان درآمد و هزینه ها در آن کشور توجه داشت. در اسپانیا این مسئله بصورت کاملا منصفانه ای رعایت شده است.این مسئله به این معنی است که هزینه های زندگی شما در این کشور طبق درآمد شما محاسبه میشود و در کل نظام مالی در این کشور بصورت کاملا منصافنه ای قرار دارد.

البته باید توجه داشت که مهاجرت به هر کشور در اوایل آن کاملا سخت بوده و نیاز است برای مهاجرت شما برای ماه های اولیه خود مبلغی را برای گذران زندگی داشته باشید.

مجوز کار در اسپانیا

به طور کلی کشور اسپانیا در موقعیت های شغلی که گفته شد، به دلیل نبود نیروی کار نیازمند نیرو های خارجی است تا بتواند در این مشاغل را در کشورش بی نیاز باشد. اما این به این معنی نیست که هر نیرویی را آن ها استخدام خواهند کرد بلکه فردی که وارد این  کشور می شود باید از افرادی که در اسپانیا قرار دارند مفید تر باشند.

کار در اسپانیا برای ایرانیان

ایرانیان نیز مانند دیگر مردمان دنیا برای پیشرفت و تجربه های جدید به مهاجرت فکر می کنند. اسپانیا نیز از جمله کشور هایی است که به دلیل شرایطی که گفته شد ایرانیان زیادی تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند.

کشور اسپانیا برخلاف برخی از کشور ها مخالفتی با ورود ایرانیان به کشور خود ندارد و روابط دیپلماسی بدی نیز با ایران ندارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت کاری به اسپانیا با کارشناسان استرگروپ تماس حاصل فرمایید تا بهترین راهنمایی ها به شما داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید