اقامت فرانسهویزای اروپا

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

در این مقاله سعی داریم تا به سوالات شما در مورد اقامت فرانسه از طریق خرید ملک بپردازیم. کشور فرانسه در قلب اروپا قرار گرفته است و با داشتن شرایط مطلوب سیاسی و اقتصادی همواره علاقه مندان بسیاری را برای اخذ اقامت داشته است.
این کشور در غرب قاره اروپا بوده و سالانه تعداد زیادی گردشگر برای دیدن از زیبایی های این کشور، به فرانسه سفر می کنند. پایتخت فرانسه، شهر پاریس بوده و این کشور جمعیتی بالغ بر 67 میلیون نفر دارد.

اقامت فرانسه از طریق خرید خانه

برای دریافت اقامت فرانسه راه های بسیاری وجود دارد اما یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه های اخذ اقامت فرانسه خرید ملک در این کشور می باشد.

کشور فرانسه یکی از معدود کشور هایی است که در اروپا می توانید از طریق خرید ملک به اقامت آن برسید. داشتن اقامت فرانسه از این جهت جذابیت دارد که این کشور عضو اتحادیه شینگن بوده و شما با داشتن اقامت این کشور می توانید به 28 کشور اروپایی دیگر بدون ویزا و دردسر سفر کنید.

همانطور که می دانید قوانین مهاجرتی در کشور های مختلف در بازه های زمانی متفاوت تغییر می کنند و این مقاله بر اساس آخرین قوانین مهاجرتی کشور فرانسه نگارش شده است. این مقاله در آینده حتما آپدیت خواهد شد اما شما می توانید برای اطمینان بیشتر و کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در تماس باشید.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اقامت در کشور فرانسه راه های متفاوتی دارد. همانند دیگر کشور ها از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… می توانید برای اقامت کشور فرانسه اقدام نمایید. خرید خانه در فرانسه در زیر مجموعه ی دسته ی سرمایه گذاری در کشور فرانسه قرار می گیرد.

برای دریافت اقامت فرانسه شما می توانید از راه های متنوعی استفاده کنید که مهم ترین آن ها تحصیل در فرانسه و روش خود حمایتی می باشد. در ادامه به مواردی می پردازیم که شرایط اولیه شما برای خرید ملک در کشور فرانسه هستند.

این شرایط عبارتند از:

 • وجود شرایط مالی مناسب( مدارک جهت ارسال و اثبات توان مالی )
 • داشتن پاسپورت معتبر و ویزای شینگن( جهت سفر به فرانسه )
 • وجود سابقه سفر به حوزه شینگن
 • ارائه مدارک لازم تمکن مالی
 • ارائه گوهی سوء پیشینه
 • ارائه مدارک همسر و فرزندان در صورت وجود

این ها شرایطی هستند که شما در ابتدای کار باید داشته باشید تا بتوانید برای خرید ملک در این کشور اقدام کنید. شرایط اصلی و مدارک دیگری که نیاز هستند به دلیل متغیر بودن در این مقاله نوشته نشده اند. شما برای اینکه بتوانید اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط را بدست آورید می توانید بصورت رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

مزایای خرید ملک در فرانسه

طبیعتا خرید ملک در کشوری مانند فرانسه علاوه بر کمک به رشد مالی و بحث سرمایه گذاری مزایایی دارد که در این بخش قصد داریم به آن ها بپردازیم. کشور فرانسه یکی از قدرت های جهان است و هشتمین قدرت اقتصادی دنیا به شمار می رود. این کشور سالیانه مقصد حضور مسافران بسیاری است که برای دیدن از این کشور به فرانسه سفر می کنند.

نکته قابل توجه اینکه خرید خانه در فرانسه منجر به دریافت اقامت نمیشود اما راه هایی وجود دارد که همراه با خرید ملک می تواند به دریافت اقامت کشور فرانسه خواهد شد. اما بهترین مزیت برای خرید خانه در این کشور ویزای شینگن می باشد.

مزایای خرید ملک در کشور فرانسه

 • بدون نیاز به حضور دائمی
 • امکان اجاره ملک و درآمد زایی
 • امکان ثبت شرکت
 • امکان دریافت وام از راه های متفاوت
 • ویزای شینگن
 • امکان برخورداری از امکانات پزشکی

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

مراحل اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید خانه

در این بخش سعی داریم مراحل کلی دریافت اقامت فرانسه را بررسی کنیم این مسیر قطعا برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. اما بصورت کلی نیاز است تا این مراحل را پشت سر بگذارید.

 • پس از خرید ملک اقامت یکساله بصورت ویزای تایپ D به شما داده می شود.
 • پس از یکسال و اثبات توان مالی شما برای زندگی در این کشور ویزای تایپ D شما به اقامت یکساله تغییرمی کند
 • این کارت اقامت یکساله هر ساله می تواند تمدید شود
 • پس از 5 سال فرد میتواند برای اقامت دائم فرانسه اقدام نماید

برای راحت تر شدن دریافت اقامت دائم لازم است تا در این 5 سال نسبت به ثبت شرکت و کارآفرینی نیز اقدام کرده باشید. نکته مهم در هنگام دریافت اقامت فرانسه این است که خرید ملک به خودی خود باعث اقامت شما نخواهد شد و شما صرفا به نوعی یک ویزای شینگن 5 ساله دریافت کرده اید.

قیمت خرید ملک در فرانسه

قیمت خرید ملک در کشور فرانسه به عوامل متعددی بستگی دارد. نکته اول برای تعیین هزینه لازم برای خرید ملک در این کشور انتخاب شهر مورد نظر شما می باشد. طبیعتا شهر هایی مانند پاریس و مارسی قیمت های بالاتری دارند.

هزینه ی خرید خانه در کشور فرانسه بصورت میانگین از 80 هزار یورو تا حتی 1 میلیون یورو متغیر می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خضوض اقامت فرانسه و در کل اقامت اروپا با کارشناسان استرگروپ در تماس باشید تا بصورت رایگان شما را برای دریاقت اقامت از بهترین راه های ممکن راهنمایی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید