اقامت اماراتویزای اروپا

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت امروزه برای هموطنان ما جذابیت زیادی پیدا کرده است. دلیل آن نیز مزایایی است که برای صاحبان کسب و کار در امارات فراهم شده است. دراین مقاله سعی داریم تا شما را بصورت کامل با انواع راه ها و مزایای این کار آشنا کنیم.

در نظر داشته باشید که اگر مطالبی که در این مقاله نوشته شده است نتوانست سوالات شما عزیزان را بصورت کامل پاسخ دهد می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در امارات

در سال های اخیر کشور امارات سعی کرده است تا با فراهم ساختن شرایط مناسب برای صاحبین کسب و کار، توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کند.

همچنین شرایط بسیار خوبی که این کشور برای مهاجرت دارد باعث شده تا مردمان زیادی برای مهاجرت به این کشور راه های مختلف را امتحان کنند. در میان تمامی راه های مهاجرت، ثبت شرکت می تواند مطمئن ترین راه در نظر گرفت.

شرایط گرفتن اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

بحث حقوقی در امارات از دو اصول کلی پیروی می کنند که یک قانون مدنی دارند و در کنار آن نیزقانون شرع اسلام پیروی می کنند. در این مقاله به قوانین کشور امارات با توجه به اصولی که مطرح شد برای ثبت شرکت خواهیم پرداخت.

انواع مجوز ثبت شرکت در امارات

برای ثبت شرکت در کشور امارات لازم است تا شما مجوز ثبت شرکت در این کشور را دریافت که کنید که بطور کلی سه نوع مجوز وجود دارد که به بررسی آنها می پردازیم.

 1. مجوز حرفه ای: این مجوز برای شرکت هایی است که کارشان وابسته به تحصیلات آکادمیک هستند مانند شرکت های حسابداری و وکالت
 2. مجوز تجاری: برای شرکت هایی که می خواهند به خرید و فروش و تجارت کالا بپردازند. که بیشتر در زمینه واردات و صادرات کالا قرار دارد.
 3. مجوز صنعتی : همانطور که از نام آن نیز مشخص است این مجوز مختص کسانی است که می خواهند در این کشور کار تولید و یا پردازش محصول انجام بدهند.

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

هزینه اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای افراد در زمینه مهاجرت پیش می آید این است که هزینه آن ها برای این کار بصورت تقریبی چقدر می باشد. اینکه شما نگران هزینه ها باشید بسیار طبیعی می باشد و ما سعی داریم تا شما را با هزینه های ثبت شرکت در دبی و دیگر مناطق امارات بیشتر آشنا کنیم.

هزینه های اقامت و مهاجرت به دلیل تحریم ها و قیمت ارز در حال تغییر هستند پس برای این که اطلاع دقیقی از آن داشته باشید می توانید با کارشناسان استرگروپ در تماس باشید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

هزینه های مهاجرت به دو دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از هزینه های قبل از مهاجرت مانند ترجمه مدارک، وقت سفارت و… و هزینه های ثبت شرکت مانند اجاره ی دفتر، افتتاح حساب، بیمه و…

به طور کلی عدد دقیقی نمی شود برای هزینه های مهاجرت در نظر گرفت اما شما برای کسب اطلاع از قیمت به روز برای مهاجرت می توانید با شماره های تماس استرگروپ در تماس باشید.

چه شرکتی در دبی ثبت کنیم؟

برای این سوال نمیشود جواب ساده و مشخصی داد در واقع نمی شود برای تمامی افراد با کسب و کار های متفاوت یک نوع نسخه نوشت. باید در وهله ی اول اهداف شما از مهاجرت و ثبت شرکت بررسی شود. اینکه شما قرار است در آینده چه کاری در این کشور انجام دهید برای انتخاب نوع شرکت بسیار مهم می باشد.

در مرحله ی بعد باید دید شما شرایط ثبت چه نوع شرکتی دارید. برای مثال ممکن است بخواهید شرکت حسابداری تاسیس کنید اما مدارک لازم برای این کار را نداشته باشید.

در گروه مهاجرتی استرگروپ مشاوره ی رایگانی برای شما تدارک دیده شده که به واسطه ی آن شرایط شما ارزیابی شده سپس با توجه به علایق و شرایط شما و همچنین قوانین موجود در کشور امارات بهترین انتخاب به شما پیشنهاد داده خواهد شد.

مراحل ثبت شرکت در امارات

در این بخش قصد داریم تا شما را با مراحلی که لازم است طی کنید تا اقامت امارات را دریافت کنیید آشنا کنیم. موارد زیر را یخوانید و در صورتی که سوالی برای شما پیش آمد می توانید در قسمت دیدگاه ها سوال خودتان را از ما بپرسید و یا با ما تماس بگیرید.

 • بررسی پرونده مهاجرتی
 • سفر به امارات
 • صدور مجوز برای ثبت شرکت
 • ثبت شرکت
 • شروع فعالیت و اخذ اقامت
 • این ها مراحلی بودند که شما باید طی کنید تا از طریق ثبت شرکت به اقامت کشور امارات برسید. اما مراحل ثبت شرکت به صورت جداگانه عبارتند از:
 • رزرو نام تجاری
 • تعیین نوع فعالیت
 • اخذ فرم های تاییدیه تجارت و تاییدیه حقوقی
 • تاییدیه از وزارت توسعه
 • اجاره دفتر کار
 • افتتاح حساب بانکی

این ها مراحل کلی این کار هستند. همانگونه که می بینید مراحل ثبت شرکت در کشور امارات در عین سادگی بسیار پیچیده بوده و سختی های خود را دارد. استرگروپ آماده است تا شما را در این راه سخت کمک کند تا بتوانید به راحتی به خواسته های خود برای مهاجرت برسید.

این مقاله در آینده به روز خواهد شد و بصورت مرتب به آن اطلاعات مفید افزوده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان می توانید با شماره های تماس مجموعه در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید